لوگوی سورمه ای آمارفکت

آمار عملکرد تخلیه و بارگیری کالا در بندر لنگه

آمار عملکرد تخلیه و بارگیری کالا در بندر لنگه در سال 1402 که در سالنامه سازمان بنادر و دریا نوردی سال 1402 منتشر شده است نشان می دهد، کالا های اساسی، بیشترین کالایی بوده است که در این بندر تخلیه و بارگیری شده است.

آمار امروز را در آمارفکت بخوانید.

طبق آخرین آماری که آمارفکت از وبسایت آماری سازمان بنادر و دریانوردی به دست آورده است؛ آمار عملکرد تخلیه و بارگیری کالا در بندر لنگه حاکی از آن است که عملکرد تخلیه و بارگیری کالا در بندر لنگه در بخش کالا های اساسی و منسوجات عملکرد مناسبی است.

در این بندر مقدار کالا های اساسی تخلیه شده و بارگیری شده به عدد تقریبی 1 میلیون و 500 هزار عدد کالا رسیده است که نسبت به کالا های دیگری که در این بندر تخلیه شده است بیشتر است.

طبق آمار عملکرد تخلیه و بارگیری کالا در بندر لنگه کمترین کالاهایی که در این بندر تخلیه شده است به ترتیب: سایر کالا های تخلیه شده و بارگیری شده است که 160 عدد کالا هستند، خرده بار و متفرقه با 209 عدد کالا، و فرآورده های نفتی با 1471 عدد کالا، کالا های فلزی با 3102 عدد کالا قرار دارند.

سازمان بنادر و دریانوردی کالا های اساسی رو اینگونه تعریف می کند: کالا های اساسی شامل گندم ، جو، ذرت ، سويا ، برنج ، شکر ، روغن خوراكی ، فراورده های گوشتی ، مواد غذايی، محصولات كشاورزی هستند.

بندر لنگه: بندر لنگه یکی از شهرهای غرب استان هرمزگان در کرانه ساحلی خلیج فارس، مرکز این شهرستان بندر لنگه و یکی از بندرهای مهم در جنوب ایران است.

برای کسب اطلاعات و آمارهای بیشتر در حوزه‌‌ی حمل‌و‌نقل و تدارکات کلیک کنید.

آمارهای مرتبط:

آمار تعداد مسافران جابجا شده با قطار در ایران

آمار تن-کیلومتر باربری از طریق حمل و نقل هوایی در ایران

نمای کلی آمار

بازه آماری

1402

تاریخ بروزرسانی

آمارهای مرتبط